Werken bij Scapino

Junior Inkoper @ Scapino

Junior Inkoper @ Scapino
Ben jij op zoek naar een leuke en uitdagende functie binnen inkoop en heb je passie voor schoenen? Voor onze afdeling Inkoop zijn wij op zoek naar een ambitieuze Junior Inkoper die ons team komt versterken. Als Junior Inkoper ben je verantwoordelijk voor het ontwikkelen, samenstellen en inkopen van jouw eigen categorie.

Bij Scapino wordt een groot deel van de collectie door de Inkopers zelf ontwikkeld en samengesteld. Je maakt daarom deel uit van het gehele proces, van het idee tot het daadwerkelijke product. Vanuit ons servicekantoor in Assen weet jij dus de juiste producten voor onze bestaande én nieuwe klanten in te kopen.

 

De week van een Junior Inkoper:
Maandag begin je met het analyseren van de verkoopcijfers van vorige week. Op basis van deze cijfers bepaal je samen met de planner welke acties er ondernomen moeten worden. Vervolgens zet je samples uit voor je collectie van volgend jaar.

Dinsdag ga je bezig met de voorbereidingen van de folder. Voor jouw categorie wil je natuurlijk de beste plekjes bemachtigen. Na de lunch heb je een meeting met marketing en e-commerce om de lopende acties te bespreken en te brainstormen over nieuwe ideeën voor social media en andere toekomstige campagnes.

Woensdag en donderdag staan voor jou in het teken van afspraken met leveranciers over het afronden van je collectie en het doornemen van de marketingplannen die je met ze wilt opzetten komend seizoen. Tussendoor heb je nog een teammeeting en werk je jouw e-mail bij.

Dan is de week alweer bijna voorbij. Op vrijdag begin je de dag met een meeting met de Inkoop Manager. Jullie bespreken de resultaten van de vorige collectie en kijken naar de leer-en verbeterpunten voor de collectie van volgend jaar. Daarna ga je aan de slag met het uitwerken van je plannen.

 

Verder zullen je taken bestaan uit:

-          Het signaleren van trends, je weet hierop in te spelen en een vertaalslag te maken naar de collectie;

-          Het opstellen, uitwerken en uitvoeren van het categorieplan met inachtneming van budgetten en omzetkansen;

-          Het samenstellen van het assortiment, hierbij rekening houdend met omzetkansen, marktontwikkelingen, strategie en het collectiebeeld van Scapino;

-          Het beheren van leveranciersbeleid, inkoopplan en intakeplanning;

-          Het doen van voorstellen voor de commerciële kalender binnen het categorieplan ten behoeve van de geplande activiteiten;

-          Het uitvoeren van kwaliteitscontrole van de goederen aan de hand van monsters en contractafspraken;

-          Het maken van een juiste assortimentssamenstelling om tot een perfecte breedte-diepte verhouding te komen.

 

Wie zijn wij?
Scapino is de oer-Hollandse schoenen- en modediscounter die na zijn doorstart hard op weg is om de grootste van Nederland te worden. Want dit is wat we zijn: ‘Opmerkelijk leuk’, ‘Verrassend geprijsd’, ‘Een beetje brutaal’ en ‘Aanstekelijk enthousiast’. Wij gaan ervoor! Jij ook?

Werken bij Scapino biedt je de kans om mee te bouwen aan het worden van dé grootste schoenen- en mode-retailer van Nederland. Het is een fantastische uitdaging en kans in je carrière.

Je komt te werken op de afdeling Inkoop. Een gezellig team met 17 collega’s (we zijn nog op zoek naar 2 collega’s). Op deze afdeling heerst een open en informele sfeer waarbij we houden van een beetje gezelligheid, maar het ook belangrijk vinden om hard aan de slag te gaan! Daarnaast gaan we vaak samen op diverse trips, zoals beurzen, inkoopreizen en shopping trips.  

 

Wie ben jij?

-          Je hebt minimaal een afgeronde hbo opleiding (bij voorkeur in Retail of textiel);

-          Je hebt minimaal vijf jaar ervaring als Inkoop Assistent of enkele jaren als Junior Inkoper;

-          Je hebt sterke financiële kennis;

-          Je beschikt over uitstekende kennis van de Nederlandse markt en trends;

-          Je hebt een sterk contactennetwerk;

-          Ook in het Engels kan jij goed een gesprek voeren, zowel mondeling als schriftelijk;

-          Je weet te communiceren en te schakelen op de diverse niveaus, zowel intern als extern, met diverse stakeholders;

-          Je beschikt over sterke onderhandelings- en beïnvloedingsvaardigheden die je gebruikt bij intern en extern stakeholdersmanagement;

-          Jij hebt een duidelijke visie over Retail- en modebranche;

-          Tijdens de vertaalslag van jouw creatieve visie naar collectie weet je te allen tijde rekening te houden met het budget.

 

Wat bieden wij jou?

-          Een salaris dat past bij jouw kennis, opleiding en ervaring;

-          Prettige werkomgeving met een leuk team en goede doorgroeimogelijkheden;

-          Een actieve personeelsvereniging met leuke activiteiten;

-          Vanaf het najaar een nieuwe, modern en goed te bereiken kantoor;

-          Een plek binnen het Inkoop-team van Scapino;

-          Personeelskorting op al onze items!

 

Zullen we kennismaken?
Word jij enthousiast van onze vacature en denk je helemaal bij onze organisatie te passen? Solliciteer dan via de button en wie weet kom jij het Inkoop team van Scapino versterken! Nog vragen? Neem dan gerust contact op met onze HR afdeling via 0592-379379 of werken@scapino.nl.

OVER WERKEN BIJ SCAPINO

Als oer-Hollands bedrijf is Scapino een van de grootste aanbieders in Nederland op het gebied van schoenen, mode, sport- en vrijetijdsartikelen. Met betrokken, vriendelijke én servicegerichte medewerkers met passie voor schoenen en mode, staat Scapino elke dag voor haar klanten klaar. Klanten die gewoon even komen rondneuzen, of juist een deskundig advies nodig hebben; de medewerkers laten de klanten altijd in hun waarde en zorgen ervoor dat ze een positief gevoel over houden aan een bezoek bij Scapino! Wil jij hieraan bijdragen? Solliciteer dan bij Scapino!


Contact

Scapino Retail B.V.
Industrieweg 28
9403 AB, Assen

werken@scapino.nl
0592 - 379 379